Szkolne Koło Wolontariatu - drugi rok działalności

16.09.2025 16:46

Witamy po wakacyjnej przerwie. Szkolne Koło Wolontariatu rozpoczyna drugi rok działalności w ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach od ponownego przystąpienia do projektu „Zbieram to w szkole”

W ubiegłym roku szkolnym w ramach tej akcji zbieraliśmy zużyte baterie i w tym miejscu dziękujemy każdemu z osobna kto takie baterie do nas przyniósł.

"80-lecie polskości na ziemiach zachodnich"

13.05.2025 15:24

W niedzielę, 11 maja 2025 r., nasza młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami miała okazję służyć pomocą w obchodach wydarzenia jakim było: "80-lecie polskości na ziemiach zachodnich" w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.

+ -
Made by wojx.eu