Szkolenie BHP w rolnictwie
W dniu 30.10.2025 r. uczniowie I klasy TMRiA uczestniczyli w corocznym szkoleniu BHP w rolnictwie.
Szkolenie zostało zorganizowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział w Pyrzycach we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy w Szczecinie oraz Państwowa Strażą Pożarną w Pyrzycach.
