26.11.2021

M.Cywińska

Lp

godzina

klasa

przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

3 ti/5 gr.II

8:50

 

 

2

08:50 – 09:35

4 te

j.polski ( środy 24.11.)

32

M.Żak

3

09:40 – 10:30

1 tps

10:45

 

 

4

10:45 – 11:30

4 tps

z. biblioteczne

32

A.Grabowicz

5.

11.35-12.20

4 tmr

Do domu

 

 

E.Winnicka

Lp

godzina

klasa

przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

 

 

 

 

2

08:50 – 09:35

 

 

 

 

3

09:40 – 10:30

1 tel gr.I

Zaj. biblioteczne

 

J.Pniewska

4

10:45 – 11:30

1 ti

Zaj. biblioteczne

 

J.Pniewska

5

11:35 – 12:20

 

 

 

 

6.

12:30 – 13.15

1 ele.

Do domu

Zaj.praktyczne z lekcji 8 zostaną odpracowane 3.12. 2021 na lekcji 9

 

 

7.

13.20-14.05

 

 

 

 

8

14.15-15.00

 

 

 

 

K.Szymański

Lp

godzina

klasa

przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

 

 

 

 

2

08:50 – 09:35

1 mps

Do domu

 

 

3

09:40 – 10:30

2 ti

Eks.urz. sieci. ( z l.6)

39

J.Koselski

4

10:45 – 11:30

1 elel.

Zaj. biblioteczne

 

J.Pniewska

5

11:35 – 12:20

3 tmr/tps

Wf (z klasą 3 mps)

 

G.Młynarski

6.

12:30 – 13.15

4 te

Do domu

 

 

A.Huczek, J.Migdalska

Lp

godzina

klasa

przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

2kuch

Zajęcia odwołane

 

 

2

08:50 – 09:35

 

 

 

 

3

09:40 – 10:30

 

 

 

 

4

10:45 – 11:30

 

 

 

  

I.Puzerewska

Lp

godzina

klasa

przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

3 tżiug/5

8:50

 

 

2

08:50 – 09:35

1 tż/th

j.angielski c.k.

( dla 1 tż jest to przesunięcie z l.7)

49

J.Prażmowska

3

09:40 – 10:30

4tżiug

Zaj.biblioteczne

40

A.Grabowicz

4

10:45 – 11:30

4tżiug

j.polski ( z l.5)

48

M.Żak

5

11:35 – 12:20

1tżiug

Zaj.biblioteczne

 

A.Grabowicz

6.

12.30-13.15

2 tżiug

Zaj.biblioteczne

 

A.Grabowicz

7.

13.20-14.05

 

 

 

 

8.

14.15-15.00

1 tż

Do domu

 

 

 

A.Jankowska

Lp

godzina

klasa

przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

4 ti

8:50

 

 

2

08:50 – 09:35

3 tmr/5

Zaj. biblioteczne

40

A.Grabowicz

3

09:40 – 10:30

3 ti

Zaj. biblioteczne

40

A.Grabowicz

4

10:45 – 11:30

3 tps

Zaj.biblioteczne

40

A.Grabowicz

5

11:35 – 12:20

3 ti

Zaj. biblioteczne

 

A.Grabowicz

6.

12:30 – 13.15

2 th

Zaj. biblioteczne

 

 

7.

13.20-14.05

 

 

 

 

E.Kejs

Lp

godzina

klasa

przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

 

 

 

 

2

08:50 – 09:35

3 te

Zaj.biblioteczne

 

J.Pniewska

3

09:40 – 10:30

1 mps

Do domu

 

 

4

10:45 – 11:30

3 tmr/5

j. niemiecki ( z l.7)

33

M.Cichocka

5

11:35 – 12:20

1 elektryk

Wf ( z l7)

 

K. Antoniewicz

6.

12:30 – 13.15

3 mps

Do domu

 

 

7.

13.20-14.05

3 tmr

3 tps

Maszyny ( zl. 8)

Do domu

45a

 

T.Bernacki

 

Ł.Fornalczyk

Lp

godzina

klasa

przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

1 elel. Gr.II

8:50

 

 

2

08:50 – 09:35

1 tps

10.45

 

 

3

09:40 – 10:30

3 tps

Zaj. biblioteczne

 

J.Pniewska

4

10:45 – 11:30

2 mps

Zaj. praktyczne (z l 6)

 

J.Dacko

5

11:35 – 12:20

 

 

 

 

6.

12:30 – 13.15

4 tps

Do domu

 

 

7.

13.20-14.05

 

 

 

 

 

© 2021 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj