17.04.2024  

 3 tel na wycieczce

I.Krawiec

Lp

godzina

klasa

Przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

5 tżiug

10.45

 

 

2

08:50 – 09:35

 

 

 

 

3

09:40 – 10:25

 

 

 

 

4

10:45 – 11:30

5 tmria

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

5.

11.35-12.20

2 kuch gr.2

gr 1i 3

Zaj. praktyczne

Do domu

 

K.Cimochowska

6

12.30-13.15

1 tps

Bhp zl8

20

K.Szydło

7

13.20-14.05

2 tel

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

8

14.15-15.00

1 th

Do domu

 

 

9

15.05-15.55

 

 

 

 

E.Kejs

Lp

godzina

klasa

Przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

 

1

08:00 – 08:45

 

 

 

 

 

2

08:50 – 09:35

2 te

j. angielski z piątku l5

33

M.Cywińska

 

3

09:40 – 10:25

1 ele

Zaj. biblioteczne

 

A.Grabowicz

 

4

10:45 – 11:30

4 tmria/tel

Zaj. biblioteczne

 

A.Grabowicz

 

5.

11.35-12.20

1 te

Zaj. biblioteczne

 

A.Grabowicz

G.Młynarski

6

12.30-13.15

5 te

Do domu

 

 

 

7

13.20-14.05

5 ti

Do domu

 

 

 

8

14.15-15.00

 

 

 

 

 

Klas a 5 te– zajęcia z wychowawcą przeniesione na piątek l 1 – M.Jackowska-Żmuda

 

 I.Kała-Konowaluk

Lp

godzina

klasa

Przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

 

 

 

 

2

08:50 – 09:35

 

 

 

 

3

09:40 – 10:25

 

 

 

 

4

10:45 – 11:30

2 tel

Zaj. biblioteczne

 

A.Grabowicz

5.

11.35-12.20

2 tżiug

Zaj. biblioteczne

 

A.Grabowicz

6

12.30-13.15

2 tżiug

Zaj. biblioteczne

 

A.Grabowicz

7

13.20-14.05

4 ti

Do domu

 

 

8

14.15-15.00

3 tps

 Do domu

 

 

 

J.Prażmowska

4 tmria/tel- rozpoczyna lekcje 9;40

 

Lp

godzina

klasa

Przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

 

 

 

 

2

08:50 – 09:35

4 tmria/tel

9:40

 

 

3

09:40 – 10:25

 

 

 

 

4

10:45 – 11:30

2 ti

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

5.

11.35-12.20

4 tmria/tel

Biologia z l1

10

I.Świerzyńska

6

12.30-13.15

2 th

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

7

13.20-14.05

2 th

j. niemiecki z wtorku l7

I19

E.Winnicka

8

14.15-15.00

 

 

 

 

 

J.Koselski

Lp

godzina

klasa

Przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

2 tel

8;50

 

 

2

08:50 – 09:35

2 ti

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

3

09:40 – 10:25

1 ti

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

4

10:45 – 11:30

3ti

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

5.

11.35-12.20

2 ti

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

6

12.30-13.15

1 ti

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

7

13.20-14.05

 

 

 

 

8

14.15-15.00

 

 

 

 

I.Puzerewska

Lp

godzina

klasa

Przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

3 kuch

Zaj. odwołane

 

 

2

08:50 – 09:35

 

 

 

 

3

09:40 – 10:25

 

 

 

 

4

10:45 – 11:30

 

 

 

 

5.

11.35-12.20

 

 

 

 

6

12.30-13.15

 

 

 

 

7

13.20-14.05

3 tżiug

Zaj. odwołane

 

 

8

14.15-15.00

 

 

 

 

 

M.Ziobrowska

Lp

godzina

klasa

Przedmiot

SALA

NAUCZYCIEL

1

08:00 – 08:45

4tżiug/th

8:50

 

 

2

08:50 – 09:35

1 tmria

Geografia z l8

34

I.Świerzyńska

3

09:40 – 10:25

1 th

Zaj. biblioteczne

 

M.Pietrzykowska

4

10:45 – 11:30

1 tżiug

j. niemiecki c.k.

37

K.Banaszczyk

5.

11.35-12.20

 

 

 

 

6

12.30-13.15

1 kuch B

Zaj. biblioteczne

 

A.Grabowicz

7

13.20-14.05

5 ti

Do domu

 

 

8

14.15-15.00

2 tmria

Do domu

 

 

9

15.05-15.55

 

 

 

 

 

DYŻUR:

J.Prażmowska- A.Maciejska, M.Ziobrowska

I.Kała-Konowaluk-I.Mikołajczak, T.Wszoła

E.Kejs- M.Jackowska-Żmuda, E.Trusiewicz

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj