29 marca 2019r. uczniowie ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach wzięli udział w „Wyjeździe zawodoznawczym” do Poznania na targi motoryzacyjne - MOTOR SHOW 2019.

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu - Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce +”. Była to największa tego typu impreza w Europie środkowo-wschodniej.

Dwudziestu uczniów z technikum pojazdów samochodowych, technikum mechanizacji rolnictwa i technikum informatycznego miało okazję oglądać najnowsze rozwiązania techniki samochodowej, w tym pojazdy z hybrydowymi i elektrycznymi systemami zasilania oraz pojazdy koncepcyjne.

Wystawcy zaprezentowali ponad 1000 pojazdów, w tym 60 premier. Młodzież miała możliwość kontaktu ze specjalistami z branży na stanowiskach 170 wystawców. Rozmowy z ekspertami i prezentowane pojazdy pozwoliły naszej młodzieży poszerzyć wiedzę na temat obowiązujących trendów oraz nurtów rozwojowych w branży motoryzacyjnej.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15Zdjęcie 16

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj