„Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+””

współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, w ramach Działania RPZP.08.09.00 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w pozostałych formach kształcenia zawodowego w ramach Kontraktów Samorządowych.

 

 

W dniach od 24-29.05.2022 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Kursu Barmańskiego organizowanego w ramach projektu KS Pyrzyce+, w której uczestniczyło 15 uczniów z naszej szkoły.

Uczestnicy zapoznali się m.in.: ze sprzętem barowym, organizacją baru i obowiązkami barmana, podstawowymi sposobami i technikami miksowania napojów, sposobami podawania i prezentacji drinków i koktajli, a także sposobami rozliczania baru.

Zajęcia prowadzone były pod czujnym okiem wykwalifikowanego barmana Pana Mariusza Grzesika. Dzięki udziałowi w zajęciach uczniowie uzupełnią i nabywają  dodatkową wiedzę i umiejętności praktyczne.

Była to już 9 edycja kursu, łącznie udział w kursie barmańskim wzięło już 135 uczniów z naszej szkoły!!!

Serdecznie gratulujemy zdobycia nowych umiejętności, które są tak ważne w przyszłości na rynku pracy.

Aleksandra Huczek

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11

 

 

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj