„Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+””

współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, w ramach Działania RPZP.08.09.00 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w pozostałych formach kształcenia zawodowego w ramach Kontraktów Samorządowych.

W dniach 23-30.04.2018r. w Naszej Szkole odbywa się 40 godzinny kurs barmański dla 15 zakwalifikowanych osób w ramach projektu „Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach RPOWZ 2014-2020, który jest przeprowadzany przez Pana Mariusza Grzesika - Firma ABSENT - doświadczonego barmana. Głównym celem szkolenia jest nabycie przez młodzież wiedzy i umiejętności z zakresu miksologii czyli przygotowywania koktajli, serwowania i doboru win oraz zapoznanie się z głównymi gatunkami alkoholi. Młodzież ma możliwość poznania profesjonalnego sprzętu barmańskiego oraz technik posługiwania się nim.

Opiekun Aleksandra Huczek

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj