W miesiącu marcu odbyły się dwa kursy barmańskie w ramach projektu Kontrakt Samorządowy Pyrzyce+. W szkoleniu uczestniczyło 15 uczniów oraz 7 nauczycieli. Uczestnicy  w trakcie kursu poznali zasady miksologii i serwisu, a także podział i charakterystykę napojów mieszanych. Na zajęciach praktycznych zostały wykonane koktajle na bazie różnych alkoholi oraz bezalkoholowe. Wszystkie drinki i koktajle zostały pięknie udekorowane oraz w sposób fachowy zaprezentowane i serwowane. Zajęcia prowadzone były pod czujnym okiem wykwalifikowanego barmana Pana Mariusza Grzesika.

Udział w tego rodzaju projektach to szansa na poszerzenie kwalifikacji i zwiększenie swojej atrakcyjności na rynku pracy.

Aleksandra Huczek

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj