Dnia 08 listopada 2018 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Verstehen.

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku oraz najlepszy wynik w szkole otrzymał:

Sebastian Zeuge- uczeń klasy II TMRiA zajął 3 miejsce w województwie zachodniopomorskim
i 21 miejsce w kraju.

GRATULACJE!

Konkurs polegał na słuchaniu treści w języku niemieckim i udzielaniu odpowiedzi. Aby wziąć udział potrzebne były zatem słuchawki i urządzenie z dostępem do Internetu. Podczas zawodów odbywających się w szkole, uczeń miał do odsłuchania i rozwiązania 24 zadań o różnym poziomie trudności.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zachęcamy do doskonalenia znajomości języka niemieckiego i do udziału w kolejnych konkursach.

Organizacją konkursu zajmuje się Komitet Organizacyjny Konkursu Łowcy Talentów Jersz.

Nauczyciele języka niemieckiego

Katarzyna Banaszczyk