„Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”

W dniu 16 listopada 2021 odbyła się się wycieczka do Kulinarnego Atelier w Szczecinie. Kulinarne Atelier to szczególne miejsce na kulinarnej mapie Szczecina, stworzone dla wszystkich miłośników i pasjonatów gotowania zaczynających swoją przygodę z gotowaniem, jak również tych poszukujących nowych pomysłów i chcących doskonalić swoje umiejętności kulinarne. W wycieczce uczestniczyło 20 uczniów z naszej szkoły.

Młodzież miała przyjemność gotować z samym MISTRZEM, uczestnikiem finałowej czternastki II edycji polskiego MasterChef Panem Leszkiem Wodnickim.

Radością nie było końca.

Koszt warsztatów i przejazdu został pokryty ze środków projektowych. Wyjazd do Kulinarnego Atelier to dopiero początek fantastycznych wyjazdów zawodoznawczych, które będą odbywały się w naszej szkole. Kolejny zaprowadzi nas do………… już niedługo. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Aleksandra Huczek
Justyna Migdalska

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie