„Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe na rzecz rozwoju gospodarczego na obszarze Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”

W dniu 16 listopada 2021 odbyła się się wycieczka do Kulinarnego Atelier w Szczecinie. Kulinarne Atelier to szczególne miejsce na kulinarnej mapie Szczecina, stworzone dla wszystkich miłośników i pasjonatów gotowania zaczynających swoją przygodę z gotowaniem, jak również tych poszukujących nowych pomysłów i chcących doskonalić swoje umiejętności kulinarne. W wycieczce uczestniczyło 20 uczniów z naszej szkoły.

Młodzież miała przyjemność gotować z samym MISTRZEM, uczestnikiem finałowej czternastki II edycji polskiego MasterChef Panem Leszkiem Wodnickim.

Radością nie było końca.

Koszt warsztatów i przejazdu został pokryty ze środków projektowych. Wyjazd do Kulinarnego Atelier to dopiero początek fantastycznych wyjazdów zawodoznawczych, które będą odbywały się w naszej szkole. Kolejny zaprowadzi nas do………… już niedługo. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Aleksandra Huczek
Justyna Migdalska

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj