Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Dzisiaj będę TADEUSZEM – MYŚLICIELEM – BADACZEM. Przedmiotem moich rozważań będą cztery zagadnienia.

I. INSTRUKCJA SAMOOBSŁUGI UCZNIA ZS NR 2 CKU W PYRZYCACH.

1. Pokochaj siebie zdrową miłością, nie narcystyczną.
  2. Ucz się i rozwijaj (inni będą Cię szanowali).
  3. Zadbaj o swoją przyszłość (nie wszyscy wygrają w Totolotka).
  4. Nie żyj przeszłością.
  5. Pamiętaj, że tylko ludzie inteligentni mają dystans do siebie i poczucie humoru.
  6. Pamiętaj, że zło, wg św. Augustyna jest „brakiem dobra”, a wg Sokratesa wiedza o dobru gwarantuje dobre działanie.
  7. Pomagaj innym (zło i dobro powraca jak bumerang).

II. PODSUMOWANIE

Od września 2021 roku do 25 marca 2022 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ponad 90 akcjach. Były to m.in. olimpiady, akcje charytatywne, szkolenia i wiele innych uroczystości.

Gratuluję pomysłów, wiedzy i chęci działania.

III. OFERTA WARTA UWAGI.

Uczniowie szkoły razem z nauczycielami i dyrekcją biorą udział w promocji naszej szkoły. Ja także serdecznie zapraszam uczniów szkół podstawowych do przyjścia do nas. Oferujemy połączenie teorii z praktyką. Nasi uczniowie zdobywają wiedzę dzięki wielu kursom, licznym zajęciom warsztatowym i praktycznym. Uczniowie dwóch klas wkrótce wyjeżdżają kształcić się do Hiszpanii.

WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ ZS NR 2 CKU W PYRZYCACH !!!

IV. PODZIĘKOWANIE.

Kochani uczniowie i nauczyciele serdecznie Wam dziękuje za Wielkie serca, które okazaliście i mam nadzieję będziemy okazywać obywatelom Ukrainy. Czasy są przerażające ale Wasze „gorące serducha” sprawiają, że na horyzoncie można zobaczyć światełko nadziei.

Do zobaczenia Wasz TADEUSZ KSZTAŁCONY.