Informacje. Konsultacje. Doradztwo.

To inicjatywa Uniwersytetu Szczecińskiego, która ma na celu wsparcie maturzystów planujących dalszą ścieżkę edukacyjną, którzy rozmyślają nad zmianą kierunku lub kontynuacją kariery edukacyjnej.

Doskonale znamy sytuację, w której musimy podjąć ważną decyzję dotyczącą przyszłości. Często sugerujemy się decyzjami kolegów, sugestiami Rodziców. Czujemy presję czasu i ogólne zagubienie. Nic dziwnego – to trudna decyzja!

Konsultacja z doradcą edukacyjnym i zawodowym może sprawić, że jej podjęcie będzie prostsze. Doradca zawodowy dokona diagnozy potencjału, pomoże w określeniu mocnych stron oraz predyspozycji zawodowych. Natomiast rozmowa z doradcą edukacyjnym to okazja do poznania wymagań, procesu rekrutacji oraz kierunków studiów i specjalności jakie oferuje Uniwersytet Szczeciński.

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych doradców, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą Wam podjąć życiowe decyzje. Szeroka wiedza na temat własnych predyspozycji oraz możliwości studiowania sprawia, że łatwiej jest dokonać słusznego wyboru.

By wziąć udział w konsultacji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a My skontaktujemy się z Tobą.

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj