TMRiA W BARZKOWICACH

W drugim tygodniu września, a dokładnie w piątek 09.09.2022 r. uczniowie

TMRiA odwiedzili Barzkowice, w których odbywały się

TARGI ROLNE AGRO POMERANIA 2022.

Podczas wizyty w Barzkowicach odwiedziliśmy stoiska wystawców, na których prezentowano nowe rozwiązania wykorzystywane w budowie, działaniu, obsłudze maszyn, narzędzi, urządzeń i pojazdów rolniczych. Ponadto w programie zwiedzania znalazły się stoiska związane z produkcją roślinną i zwierzęcą (wystawa zwierząt hodowlanych), a także sadownictwem i roślinami ozdobnymi.

Po kilkugodzinnym zwiedzaniu zadowoleni, choć trochę zmęczeni pokonaniem kilku kilometrów na pieszo podczas zwiedzania stoisk, wróciliśmy do szkoły uzbrojeni w wiedzę na temat nowych rozwiązań i technologii wykorzystywanych w rolnictwie.

Tomasz Błażejewski

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14