SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE PO RAZ DRUGI

Dzięki uprzejmości pani Klaudii i jej męża Łukasza, którzy po raz kolejny przygotowują paczkę dla rodziny z powiatu pyrzyckiego, nasi uczniowie z bloku gastronomiczno-hotelarskiego drugi raz  mieli możliwość do udziału w  ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA.

Akcja opiera się o ideę przekazywania bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym i ich rodzinom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb. Osoby potrzebujące otrzymują paczkę odpowiadającą ich indywidualnym potrzebom

Szlachetna Paczka to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać, ale wymaga to współpracy i zaangażowania. Oprócz artykułów materialnych, tak potrzebnych rodzinom, potrzebne jest też serce i czas, który poświęcamy innym.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Szlachetnej Paczki.

A.Huczek

I.Puzerewska