W dniu dzisiejszym Uczniowie klasy IB kucharz wzięli udział w spotkaniu wigilijnym, które upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Nie brakowało świątecznego nastroju, dobrego humoru i symbolu wzajemnej życzliwości, jakim było podzielenie się opłatkiem. Bożonarodzeniowy klimat dopełnił odświętnie udekorowany stół, kolędy i poczęstunek przygotowany przez Uczniów. Wiele pozytywnych emocji przyniosło również obdarowanie się prezentami. Wspaniała organizacja zespołu klasowego i przede wszystkim chęć spędzenia wspólnie czasu nadała temu spotkaniu aury wyjątkowości.

Zdrowych, radosnych oraz pełnych dobroci Świąt Bożonarodzeniowych życzą Uczniowie i Wychowawca klasy IB.
Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11