25 stycznia 2022 roku w ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach miał miejsce happening pt. "Postaci mitologiczne wkroczyły do ZS Nr 2 CKU".

Celem happeningu było umożliwienie uczniom podejmowania twórczych działań kształtujących wyobraźnię. Takie uroczystości dostarczają uczniom bodźców emocjonalnych, są źródłem doznań estetycznych. Sprzyjają aktywności wychowanków, kształtują poglądy i przekonania.

W happeningu wzięli udział uczniowie naszej szkoły, przygotowując maski postaci mitologicznych i pozując do zdjęć. Autor zdjęć - Piotr Przygoński z kl. II TI.

Organizatorkami były panie:
Ewa Trusiewicz, Beata Pawluk–Duńska, Monika Żak, Agata Grabowicz.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15Zdjęcie 16Zdjęcie 17Zdjęcie 18Zdjęcie 19Zdjęcie 20