Kolejna edycja eliminacji wojewódzkiej Olimpiady młodych producentów rolnych już za nami. 10 03 2023r. nasi Uczniowie klas TMRiA Krystian Sitarski, Miłosz Bezkorowajny i Maciej Mieszko uczestniczyli w konkursie dotyczącym wiedzy rolniczej. Ciekawostką jest to, że spośród 30 uczestników nasza trójka reprezentowała poziom wiedzy szkoły średniej a pozostali uczestnicy to studenci ZUT w kierunkach rolniczych. Miłosz Bezkorowajny zajął wysokie drugie miejsce i zakwalifikował się do konkursu krajowego który odbędzie się na targach rolniczych w Kliecach. Krystian Sitarski czwarte miejsce. Maciej Mieszko uplasował się  w drugiej dziesiątce – jak na pierwszy konkurs to super wynik. Jestem przekonany, że kolejne konkursy będą z lepszymi wynikami. Jestem bardzo zadowolony z naszych uczniów ponieważ konkurowanie ze studentami pokazało że nasi UCZNIOWIE mogą spokojnie wygrywać konkursy.

Tomasz Bernacki

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5