Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej przedsięwzięciu, które tym razem poświęcone było Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Uczniowie wraz z nauczycielami historii przygotowali  w pierwszym tygodniu marca wydarzenia edukacyjne poświęcone bohaterom podziemia antykomunistycznego . Jednym z działań przygotowanych przez panią Emilię Kejs była lekcja przeprowadzona w klasie IV Technikum i Usług Gastronomicznych przedstawiająca sylwetki  Polaków, którzy żyli prawem „wilka” i podążali „wilczym tropem”. Kolejnym działaniem była organizacja pokazu filmowego w klasach I Technikum Hotelarskiego i I Technikum Ekonomicznego pt. „Wyklęty” – film nawiązuje do historii ostatniego żołnierza niezłomnego – Józefa Franczaka.

Na tablicy  w naszej szkole zawisła również gazetka upamiętniającą to ważne wydarzenie jakim jest Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3