Kiedy nauczanie wróci do tradycyjnej formy? Niestety nikt z nas tego na razie nie wie. Staramy się wykorzystać ten trudny czas i robić coś pozytywnego. Tak oto sala 23 zyskała nowe oblicze! Wymieniona została instalacja elektryczna, położona sieć komputerowa, wyrównane i pomalowane ściany, wymieniona podłoga. Zakupione zostały nowe ławki i krzesełka. W pracowni utworzono 21 stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu. Starostwo przekazało sprzęt komputerowy z rządowego Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020 oraz z rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna Tablica”. Nie możemy się doczekać najważniejszego – uczniów.

Dziękujemy Radzie Rodziców ZS NR 2 CKU w Pyrzycach za udzielone wsparcie finansowe na zakup mebli.

Marta Jackowska-Żmuda

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4