29 września świętowaliśmy w bibliotece szkolnej Dzień Czytania na Głos oraz Dzień Kawy.

Na pierwszej lekcji zaproszeni przez nas uczniowie klasy I TŻiUG wraz z wychowawcą – panią Iloną Puzerewską, przy porannej kawie i słodkościach czytali na głos fragmenty książki Holly Smale "Happy Girl Lucky. Historia szczęściary". Optymistyczny i nietypowy tekst na dobry początek dnia. Dwa dni wcześniej podobne spotkanie miała klasa III BSW.

Mamy nadzieję, że młodzież miło spędziła ten czas i przekonała się, że nasza biblioteka to przyjazne miejsce dla człowieka ;), które czasem pachnie kawą i gdzie wcale nie musi być cicho :)

Joanna Pniewska
Agata Grabowicz

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15Zdjęcie 16