6-7 listopada 2018 r. w hali Netto Arena w Szczecinie, odbyły się wojewódzkie obchody Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych „Odkryj swój talent”.

W ramach ETUZ zorganizowano targi kształcenia, podczas których swoją ofertę edukacyjną przedstawiły szkoły branżowe, techniczne i policealne w kooperacji z firmami i przedsiębiorstwami z terenu naszego województwa.

Tak ważna impreza dla kształcenia zawodowego nie mogła się odbyć bez naszego udziału. Zaprezentowaliśmy się w kooperacji z naszym partnerem – szczecińskim oddziałem SCANIA Polska sp. z o.o. – w branży logistyczno-transportowej.  Zainteresowanym gościom informacji udzielali uczniowie drugiej klasy Technikum Pojazdów Samochodowych - Paulina Baranowska i Grzegorz Bortkiewicz, którzy odbywają obecnie staż zawodowy w serwisie SCANIA w Szczecinie. Uczniowie byli wspierani przez nauczyciela przedmiotów zawodowych oraz przedstawicieli SCANIA Polska sp. z o.o.

Jednocześnie chcemy podziękować firmie SCANIA Polska sp. z. o.o. za zaangażowanie w organizację stanowiska i wsparcie marketingowe i personalne podczas targów.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5

© 2024 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj