Europejski Dzień Języków Obcych stał się w naszej szkole już pewną tradycją. W tym roku szkolnych również postanowiliśmy uświetnić ten czas różnymi atrakcjami.

Podczas zajęć języków obcych uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe przy pomocy gier, zabaw oraz quizów, również na korytarzu szkolnym.

Podczas przerw pachniało świeżo upieczonym przez naszych uczniów oraz ich rodziców ciastem. Pieniądze ze sprzedaży ciast przeznaczymy na cele charytatywne.

Uczniowie klasy ITI przygotowali wystawę prac plastycznych, pt. Europejski Dzień Języków Obcych. Wystawa połączona została z konkursem na najciekawszą pracę. Każdy uczeń miał możliwość zagłosowania na jedną z zaprezentowanych prac.

Wyniki konkursu:

I msc Klaudia Oleszczak i Oliwia Sitarska z kl.1 TŻ

II msc Bartosz Stroński z kl. 1TI

III msc Szymon Wójcik z kl. 1TEL, Nikodem Podrażka oraz Mateusz Socha z kl. 1TPS.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór słodkich upominków.

Nauczyciele języków obcych

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12