• 25-09-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 •  

  Wyzwanie językowe Europejskiego Dnia Języków (EDL)

   

          W tym roku zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wyzwaniu językowym związanym z Europejskim Dniem Języków! 51 zadań i wyzwań zawartych w tym podręczniku zachęca osoby uczące się języków do wyjścia trochę poza strefę ich komfortu i do skorzystania z licznych możliwości ćwiczenia języków obcych lub odkrywania faktów o nich poza środowiskiem swojej klasy. Możesz wybrać łatwe zadania, które nie wymagają dużo czasu, np. „policz od 1 do 10 w 3 różnych językach w ciągu jednej minuty”, jak również spróbować tych, które są nieco bardziej wymagające: „wraz z przyjacielem, napisz słowa do piosenki / rapu w języku obcym”. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a możesz również odkryć, że faktycznie umiesz i wiesz więcej niż myślisz! https://edl.ecml.at/Home/tabid/1455/language/pl-PL/Default.aspx

  Nauczyciele języków obcych ZS Nr 2 zachęcają do przyłączenia się do tegorocznych obchodów tego święta.

  Co musisz zrobić, żeby wygrać szkolne zmagania konkursowe?

  1. Pobierz aplikację wyzwań językowych tajnego agenta.
   Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=at.ecml.edl.challenges
   iOS: https://apps.apple.com/pl/app/id1527271604
  2. Wykonaj jak najwięcej wyzwań językowych zamieszczonych w powyższej aplikacji.
  3. Udokumentuj wykonanie poszczególnych zadań (może to być np. nagrany film, zdjęcia lub twoje notatki do wykonywanego zadania).
  4. Dostarcz potwierdzenie wykonanych zadań swojemu nauczycielowi języka angielskiego 28.09.2020r. (najbliższy poniedziałek!)

  Im więcej wyzwań językowych podejmiesz, tym większa szansa na wygranie nagrody!

  Zachęcamy do udziału

  Nauczyciele języka angielskiego

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się