• 30.11.2017 17:10

  Data opublikowania

 • Samorząd Uczniowski

  Osoba publikująca

 •  

  E-mail osoby publikującej

 • Jak powszechnie wiadomo - śmiech to zdrowie, a że każdy powód jest dobry, by się śmiać – nie mogliśmy nie zorganizować w szkole Dnia Uśmiechu!

  W piątek 6 października członkowie Samorządu Uczniowskiego odwiedzili wszystkie klasy, nauczycieli i pracowników szkoły i wręczyli im uśmiechnięte, papierowe buźki, a całą akcję uwiecznili na zdjęciach.

  Niby taka mała buźka – a cieszy! Miło jest wywołać uśmiech choć na jednej twarzy!

  Samorząd Uczniowski

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się