• 12-06-2018

  Data opublikowania

 • Marta Cywińska

  Osoba udostępniająca

 •  

  E-mail udostępniającego

 •            Koniec roku szkolnego to doskonały czas na ciekawe wycieczki. Jedną z nich była wycieczka do Energylandii, która odbyła się dnia 4.06.2018r. Grupa uczniów z Zespołu Szkół nr 2 CKU w Pyrzycach skorzystała z oferty szkoły w tym zakresie i wybrała się na szkolną wycieczkę do największego parku rozrywki w Polsce. Pobyt w Energylandii był dla uczniów nie tylko doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu (bo żeby skorzystać z ponad 70 atrakcji, które oferuje to miejsce trzeba się było przemierzyć kilkanaście kilometrów), lecz także ciekawą lekcją historii i kultury krajów prezentowanych w wioskach tematycznych na terenie parku. Nasz wyjazd był dla naszych uczniów świetną przygodą, którą będziemy mile wspominać.

  Szkolny organizator

  Marta Cywińska

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się