• 27-11-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • W dniu wczorajszym, tj. 27 listopada 2019 r. nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi przeszli szkolenie przeciwpożarowe. Tematem szkolenia, które prowadziła firma F.U.H. Mar-Poż Pyrzyce, było przede wszystkim teoretyczne oraz praktyczne użycie gaśnic, a także: rodzaje pożarów, metody i środki ich gaszenia, ogólne zasady zachowania się podczas pożaru, ewakuacja i wzywanie pomocy.

  Szczególnie ważną część szkolenia stanowiło praktyczne użycie gaśnic. Mieliśmy okazję wypróbować różne typy gaśnic, dostosować ich rodzaj do płonącego materiału oraz fizycznie ten pożar ugasić. 

  Bardzo serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę.

   

  FOTORELACJA ZE SZKOLENIA

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się