• 06.11.2018 16:52

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Emilia Kejs

  Autor tekstu

 • Dzisiaj sprawdziliśmy swoją wiedzę, a w czwartek najlepsi z klas pierwszych Technikum wezmą udział w edukacyjnej Grze Niepodległościowej. Zapraszamy do obserwowania naszych działań Niepodległościowych.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się