• 18-09-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 •      17 września o godzinie 10.00 odbył się etap wojewódzki VII edycji Olimpiady Solidarności II dekady historii.

  Olimpiada Solidarności to obecnie jeden z większych w Polsce konkursów historyczny. Swoim zakresem obejmuje wiedzę historyczną z lat 1970 – 1990. Martyna Bińkowska z klasa IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Maciej Olejniczak z klasy IV Technikum Pojazdów Samochodowych, reprezentowali nas w tej olimpiadzie. Niestety nie udało im się zakwalifikować  do etapu ogólnokrajowego, ale i tak jesteśmy dumni z tego, że dostali się do etapu wojewódzkiego oraz  podjęli chęć przygotowania i uczestnictwa w konkursie.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się