• 27-11-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Dnia 26 listopada 2019 roku o godzinie 10.00 w naszej szkole odbył się etap szkolny VII Edycji Olimpiady Solidarności. Dwie dekady Historii. 

  Udział wzięło 7 uczniów z trzeciej klasy technikum. Wyniki pierwszego etapu konkursu poznamy 22 grudnia. Największą liczbę punktów w etapie szkolnym zdobyła Martyna Bińkowska uczennica klasy III TŻiUG oraz Maciej Olejniczak uczeń klasy III TPS.

  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i trzymamy kciuki.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się