• 04-04-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • N. mat.

  Twórca tekstu

 • 21 marca 2019 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2019. Z testami zmierzyło się 5 uczniów z klas I technikum i 11 uczniów z klas II technikum.

  Na zakończenie każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę uczestnictwa - magiczny breloczek.

  Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów.

  Nauczyciele matematyki

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się