• 22.11.2019 10:44

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Marta Jackowska-Żmuda

  Autor tekstu

 • Ogólnopolski  konkurs organizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych, to doskonała okazja, aby zgłębić zasady inwestowania, wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na zajęciach, przekonać się jak funkcjonuje giełda. Pierwszy etap gry rozpoczął się 4 listopada i potrwa do 10 stycznia 2020 roku. W konkursie bierze udział ponad 6 tysięcy drużyn w całym kraju.  Michał Filipiak i Jakub Krupiński z klasy 1 TPS niestety spadli z piątego i są obecnie na 13 miejscu w województwie –świetny wynik!

  Trzymamy kciuki za wszystkie nasze drużyny!

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się