• 26-04-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Zgodnie z kalendarzem szkolnym na rok 2018/2019
   
  dni 29 i 30 kwietnia oraz 2,6,7 i 8 maja 2019 r.
   
  są dniami dodatkowo wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
   
   
  Uczniowie rozpoczynają zajęcia lekcyjne od 9 maja 2019 r.
  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się