• 01.10.2018 13:20

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Beata Pawłowska

  Autor tekstu

 • Zespół Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach
  z Certyfikatem
  ZACHODNIOPOMORSKIEJ SZKOŁY Z ŻYCIEM

  26 września 2018 roku za organizację na rzecz fundacji DKMS akcji
  #KOMÓRKOMANIA

  mającej na celu aktywne budowanie świadomości młodzieży w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększenie bazy potencjalnych  Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych zostaliśmy wyróżnieni wcześniej wspomnianym Certyfikatem.

  Do akcji #KOMÓRKOMANIA przystąpiliśmy po raz pierwszy, jednak nie pierwszy raz rejestrowaliśmy potencjalnych Dawców szpiku.

  Od 2010 roku systematycznie organizujemy "Wampiriady’’. Mamy to szczęście, że w naszej szkole uczą się młodzi świadomi ludzie. Młodzież otwarta na drugiego człowieka, z dużymi pokładami empatii, bezinteresowności, chęci pomocy potrzebującym. Od tego czasu zarejestrowaliśmy 228 potencjalnych dawców szpiku kostnego oraz oddaliśmy ponad 40 litrów krwi. Nie mówimy dość.

  Już 31 października 2018 roku kolejna "Wampiriada”. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję Honorowego Oddawania Krwi. Miejsce poboru Ambulans przy Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach w godzinach od 8.00 do 12.00.

  Serdecznie dziękuję uczniom naszej szkoły. Ten Certyfikat to Wasz Sukces!

                                                                           Beata Pawłowska

                                                                             Koordynator Akcji

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się