Akcja "Stroje galowe"

13 listopada, w przeddzień apelu z okazji Święta Niepodległości, Samorząd Uczniowski przeprowadził w szkole akcję pod hasłem "Stroje galowe" – czyli jak należy się ubrać na apel.

Za pomocą różnorodnej garderoby oraz kontrastowych zestawień organizatorzy unaocznili uczniom, głównie z klas pierwszych, jak wygląda strój odpowiedni na uroczysty apel.

Akcja będzie kontynuowana!

 

Joanna Pniewska


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się