• 05.03.2021 11:21

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Joanna Pniewska

  Autor tekstu

 • Docenienie ma ogromną moc. Znakomicie wspiera i motywuje. To ono zachęca do osiągania coraz lepszych wyników, do odważnego działania. Pozwala uwierzyć w siebie i wydobyć ukrytą kreatywność. Pozytywna informacja zwrotna buduje bezpieczeństwo i sprzyja nawiązywaniu dobrych relacji z innymi. Chwalmy i doceniajmy jak najczęściej, bo jedno jest pewne –

  każdy pragnie być pozytywnie zauważony!

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się