• 30-10-2019

• Estera Witkowska

• Twórca tekstu

• W dniu 29.10.2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pyrzycach odbył się Turniej Tenisa Stołowego  o Mistrzostwo Powiatu szkół średnich, nazywany inaczej "Licealiadą"

Po turnieju kwalifikacyjnym, który został zorganizowany w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach w dniu 17.10.2019r. prawo startu w "Licealiadzie" uzyskali: Oktawian Jakubczyk z klasy I TPS, Paweł Wawreńczuk z klasy III TMR, Katarzyna Sawka z klasy III TE, Wiktoria Huś-Kuś z klasy III TE.

Miejsca jakie zajęli nasi uczniowie to III - dziewczęta oraz II - chłopcy.

Serdecznie gratuluję i zachęcam do treningów