• 01-10-2018

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Verstehen

  konkurs z Języka Niemieckiego

   

  odbędzie się 08.11.2018 w godzinach 8:00-16:00

   

  Rejestracji można dokonać do 29.10.2018

   

  Verstehen jest konkursem interaktywnym, polega na słuchaniu treści w języku niemieckim i udzielaniu odpowiedzi. Aby wziąć udział potrzebne są zatem słuchawki i urządzenie z dostępem do Internetu.

   

  Osoby chętne proszę o zgłaszanie się
  do nauczycieli języka niemieckiego:

  Katarzyna Banaszczyk

  Małgorzata Cichocka

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się