• 22-06-2018

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Dnia 22 czerwca 2018 r. o godzinie 9:00 uroczystym apelem pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Jak podkreślił w swoim przemówieniu dyrektor szkoły - Paweł Palczyński - „jest to długo wyczekiwany dzień zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli” laughing

  Swoją obecnością na apelu zaszczycili nas: Członek Zarządu Powiatu Pyrzyckiego - pani Ewa Gąsioroswka- Nawój, ksiądz dziekan Grzegorz Harasimiak, Przewodniczący Rady Rodziców – pani Edyta Tarnowska oraz przedstawiciel firmy SCANIA Polska oddz. Szczecin – pan Kacper Łobodziński.

  Dzisiejsze zakończenie roku miało szczególny charakter, gdyż przyszło nam pożegnać 2 nauczycieli przechodzących na emeryturę: pana Waldemara Lemiesza oraz pana Andrzeja Kaźmierczaka. Dodatkowo pracę w ZS Nr 2 CKU zakończyli: pani Żaneta Musiała-Gronowicz, pan Marcin Kapczyński oraz ks. Marcin Ossoliński. Pożegnanie nie obyło się bez burzy oklasków, śmiechów ale też i odrobiny wzruszenia.

  Jak co roku najwięcej czasu poświęcono podziękowaniom i wyróżnieniom dla najlepszych i najbardziej zasłużonych uczniów. Dziękowano za wysokie wyniki w nauce ale również wyjątkowe zaangażowanie na rzecz szkoły, udział w konkursach, promowanie szkoły , organizację różnego rodzaju imprez szkolnych i pozaszkolnych, a także osiągnięcia sportowe zdobyte lokalnie, na arenie krajowej i międzynarodowej.

  Estera Witkowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się