• 26-04-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach

  zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli

  na zakończenie roku szkolnego maturzystów

  w dniu 30 kwietnia 2019 r. na godz. 11:30.

   

  Zakończenie odbędzie się na terenie zielonym przy boisku "Orlik"

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się