• 10-12-2018

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 •    Nasze koleżanki Patrycja Dyszkiewicz i Amelia Kuraszewska zostały nominowane przez swoich trenerów do "Plebiscytu na Sportowca Roku". Ich pasją jest sport, któremu poświęcają całe swoje życie. Mordercze treningi, setki wyrzeczeń, ciągły brak czasu, by wszystkiemu podołać, a wszystko to po to aby zrealizować zamierzone cele uwieńczone tytułami, nagrodami i podziwem społeczeństwa. Pokażmy, że mogą na nas liczyć w drodze po upragniony tytuł. Doceńmy ich wysokie osiągnięcia. Głosujmy codziennie na stronie internetowej Głosu Szczecińskiego.

  Patrycja Dyszkiewicz trenuje sumo w klubie LKS Spartakus Pyrzyce pod okiem trenera Eugeniusza Klimczaka, byłego nauczyciela naszej szkoły. Patrycja jest dwukrotną brązową medalistką Mistrzostw Świata na Tajwanie, srebrną medalistką Mistrzostw Europy w Estonii. Zajęła również pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy w Estonii. Poniżej wstawiam link do zagłosowania na Patrycję:

  https://gs24.pl/p/kandydat/patrycja-dyszkiewicz%2C399185/

  Drugą kandydatką jest Amelia Kuraszewska trenująca zapasy w klubie Husaria Fight Team Kozielice pod okiem trenera Wojciecha Antczaka. Amelia dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski oraz brała udział w Mistrzostwach Świata i Europy. Poniżej wstawiam link do zagłosowania na Amelię:

  https://gs24.pl/p/kandydat/amelia-kuraszewska%2C382027/

   

       Aleksandra Kołodziejska – Pustowitenko

  uczennica klasy 1 TE

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się