• 17-04-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • M.Cywińska, A.Jankowska

  Twórca tekstu

 • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Understand”

  Miło jest nam poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Understand najlepsze wyniki otrzymali następujący uczniowie:

  W kat. klas pierwszych – Sławomir Grochocki ( 3 m- ce w woj. zachodniopomorskim)

  W kat. klas drugich  - Maciej Majkut (2 m – ce w woj. zachodniopomorskim)

  W kat. klas trzecich – Jakub Boś (1 m – ce w woj. zachodniopomorskim)

  Konkurs sprawdzał umiejętność rozumienia ze słuchu. Z racji na zaistniałą sytuację został on przeprowadzony w formie zdalnej. Uczniowie o określonej w regulaminie porze, dnia 2 kwietnia 2020r. musieli przystąpić do jednorazowej próby wysłuchania tekstu i rozwiązać zadania konkursowe.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

  Szkolni koordynatorzy konkursu

  Marta Cywińska

  Aneta Jankowska

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się