• 04-12-2018

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • WYNIKI KONKURSU „VERSTEHEN”

  Dnia 08 listopada 2018 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Verstehen.

  Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku oraz najlepszy wynik w szkole otrzymał:

   Sebastian Zeugeuczeń klasy II TMRiA zajął 3 miejsce w województwie zachodniopomorskim
  i 21 miejsce w kraju.

  GRATULACJE!

  Konkurs polegał na słuchaniu treści w języku niemieckim i udzielaniu odpowiedzi. Aby wziąć udział potrzebne były zatem słuchawki i urządzenie z dostępem do Internetu. Podczas zawodów odbywających się w szkole, uczeń miał do odsłuchania i rozwiązania 24 zadań o różnym poziomie trudności.

  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zachęcamy do doskonalenia znajomości języka niemieckiego i do udziału w kolejnych konkursach.

  Organizacją konkursu zajmuje się Komitet Organizacyjny Konkursu Łowcy Talentów Jersz.

  Nauczyciele języka niemieckiego

  Katarzyna Banaszczyk
  Małgorzata Cichocka

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się