• 18-12-2018

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • W dniu 12.12.2018 r. w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie przy ul. Henryka Pobożnego 2 odbył się DRUŻYNOWY TURNIEJ SZACHOWY, którego celem było wyłonienie najlepszego zespołu Województwa Zachodniopomorskiego.
   
  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III TŻ Monika Dworak, I TMR Stanisław Domański, I TMR Piotr Piekoszewski, II TMR Kacper Małolepszy, I TI Dominik Nawogródzki.
    
  Najlepsze rezultaty uzyskała Monika Dworak wygrywając wszystkie swoje mecze, a łącznie drużyna naszej szkoły rozegrała siedem spotkań. Dobra postawa Moniki pozwoliła na uzyskanie cennych punktów w łącznej rywalizacji. Chłopcy spisali się nieco gorzej od swojej koleżanki ale już sam udział w turnieju tej rangi jest dużym osiągnięciem.
   
  Kolejny turniej rozegrany zostanie w ZS Nr2 CKU w Pyrzycach. Już dziś zachęcam do udziału - Krzysztof Szymański.
   
  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się