• 16-04-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • W związku z zaistniałą sytuacją kursy zawodowe, które powinniście odbyć zgodnie z wcześniejszym harmonogramem, ulegają zmianie. Zmianie ulega również forma uczestniczenia w tych kursach. Zgodnie z załączona tabelą będziecie skierowani na kursy i będziecie je odbywać w formie zdalnej. Wasze adresy mailowe zostaną przekazane do ośrodków kształcenia i to opiekunowie z tych ośrodków skontaktują się z Wami zdalnie.

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się