• 19-12-2018

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Tradycje bożonarodzeniowe w Niemczech”

  W dniu 19.12.2018 odbył się szkolny konkurs -„Tradycje bożonarodzeniowe w Niemczech”.
  W konkursie wzięło udział 25 uczniów klas I-IV.

  I miejsce - Karolina Olejniczak III TE
  II miejsce  – Karolina Jankowaska II TE, Martyna Szafrańska I TŻ, Dawid Mocarski I TŻ,
  Łukasz Augustyniak IV TI

  GRATULUJĘ!

  Nauczyciel języka niemieckiego
  Katarzyna Banaszczyk

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się