• 14-03-2018

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 •             W dniu 09 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach po raz kolejny uczestniczyli w targach gastronomicznych GASTRO-HOTEL , które odbyły się na hali Millenium w Kołobrzegu. Gastro-Hotel to jedne z najważniejszych targów regionalnych, które odbywają się w miastach słynących ze wzmożonego ruchu turystycznego.

              Kilkudziesięciu wystawców, prezentacje, warsztaty, szkolenia, kulinarne popisy i degustacje. Targi adresowane głównie do hotelarzy i gastronomów, ale też wydarzenie, które ściąga wielbicieli zdrowej kuchni, najnowocześniejszych trendów w wystroju wnętrz itd.

              Uczniowie z naszej szkoły wzięli również udział w szkoleniu przeprowadzonym przez panią Annę Chawałko pt. "Obsługa Gościa - jak idealnie odbyć praktyki w hotelu i gastronomii i najwięcej się nauczyć".

  A.Pietrzykowska
  J.Migdalska
  I.Puzerewska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się