• 05-02-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • 30 stycznia 2020 r. w ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach odbył się szkolny konkurs z fizyki o tytuł Najlepszego Fizyka w roku szkolnym 2019/2020. Do rywalizacji zgłosiło się 4 uczniów. Konkurs był adresowany do klas III i IV.

  Konkurs miał formę testu, składał sie z 20 pytań. Do każdego pytania podane były 4 warianty odpowiedzi.

  Tytuł Najlepszego Fizyka otrzymał Antoni Nasieńczuk uczeń klasy III TPS.

  Zwycięzcy gratuluję.

  Nauczyciel fizyki - Krzysztofa Pawelczuk

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się