• 06-12-2017

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Zapraszamy do biblioteki szkolnej na świąteczny kiermasz książek dla dzieci!

  Książki pochodzą z Księgarni i Hurtowni Taniej Książki. Naprawdę bardzo niskie ceny!

  Kiermasz potrwa do 22 grudnia.

  Zapraszamy!

  Bibliotekarki

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się