• Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Ewa Kula

  Twórca tekstu

 • W dniu 10.12.2019 r. odbył się Quiz Bożonarodzeniowy z języka angielskiego.  W rywalizacji wzięli udział uczniowie z klas I. Uczestnicy zmagali się z dwuetapowym testem. Pierwsza część obejmowała szczegółowe pytania dotyczące tradycji i zwyczajów świątecznych w  krajach anglojęzycznych. Druga część sprawdzała poziom znajomości słownictwa bożonarodzeniowego. Zwycięzcą konkursu jest uczeń z klasy 1TI/P- Jan Piska. Drugie miejsce zajęli Magdalena StójNatalia Matuszewska oraz Bartłomiej Terebus zyskując taką samą ilość punktów. Atmosfera konkursu była bardzo sympatyczna i pozytywna. 

  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zainteresowanie konkursem.

  Organizator:
  Ewa Kula
  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się