• 22-08-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Zespół Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach zatrudni pracownika na stanowisku

  nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

  oraz nauczyciel informatyki.

   

  Nie jest wymagane wykształcenie pedagogiczne.

   

   

  Kontakt:

  tel. 91 570 10 12 wew. 12

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się