• 08-12-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • A. Jankowska, M. Cywińska

  Twórca tekstu

 •             Fundacja Małych Stópek przyczyniła się do uratowania życia kilkudziesięciu dzieci, którym zapewnia wsparcie materialne przez pierwszy rok życia.  Paczuszka dla Maluszka to akcja, podczas której zbieramy i przygotowujemy z ofiarowanych nam darów świąteczne prezenty dla dzieci, które uratowaliśmy od aborcji.

              W tym roku po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły włączyli się w tę ważną akcję. Włączyli się do niej bardzo chętnie i zupełnie bezinteresownie. Artykuły dla niemowląt zbieraliśmy przez cały ubiegły tydzień, żeby dziś skompletować i przekazać przygotowane prezenty. Mamy wielu wspaniałych uczniów.  Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym klasom i każdej osobie, która nie była obojętna na naszą prośbę.

   

  Dziękujemy

  Marta Cywińska

  Aneta Jankowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się